informnapalm.org

Голова СБУ: Росія стягує на Донбас сили для наступу

  Росія стягує на окупований Донбас велику кількість важкого озброєння та війська для наступу.

  Як передає УНІАН, про це на брифінгу в Києві сьогодні, 28 серпня, заявив голова СБУ Василь Грицак. "На окупованих територіях України сконцентрована велика кількість важкого озброєння та важкої техніки. Відбувається ешелоноване накопичення значних обсягів паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів, особового складу, щоб забезпечити ведення активних наступальних дій, які, за планом генерального штабу (РФ), будуть йти із введенням на територію України підрозділів збройних сил РФ", - сказав Грицак.

  Він також повідомив, що матеріальні ресурси перекидаються як залізничним транспортом через неконтрольовані ділянки російсько-українського кордону, так і за допомогою прикордонних притоплених переправ через річку Сіверський Донець.

  Як повідомляв 5.ua, в РНБО 27 серпня повідомили, що силам АТО протистоять військові підрозділи регулярної армії РФ. Київ має дані на генералів та офіцерів російської армії, які входять до керівної ланки окупаційних військ РФ. Основу російських сил становлять два армійські корпуси, підготовлені до проведення активних наступальних дій.

  Попередній матеріал
  Екперт про списання боргу: "Все, що ми зекономили зараз, ми віддамо пізніше"
  Наступний матеріал
  Податкова реформа може призвести до послаблення гривні - експерт
  Теги:
  Loading...