фото Ірини Геращенко / Facebook

Геращенко пропонує чільникам МЗС "нормандської четвірки" порушити на зустрічі в Парижі питання звільнення заручників

  Ще одна ключова, на її думку, тема – доступ на Донбас гуманітарних організацій

  Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко разом із головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом зустрілися з міністрами закордонних справ Німеччини та Франції. Говорили, зокрема, про виконання Мінських угод.

  "Мала можливість донести свою позицію, що фундаментом для реалізації політичного блоку Мінських угод може бути врегулювання безпекової ситуації і вирішення гуманітарних питань, зокрема, звільнення заручників", – написала Геращенко на своїй Facebook-сторінці.

  Вона зазначила, що в полоні бойовиків досі залишаються 133 українці. Це є неприпустимим, тому політик закликала звільнити їх якомога швидше. "Вважаю, що гуманітарні питання, зокрема, звільнення всіх заручників, в тому числі і тих, що в тюрмах РФ, допуск гуманітарних місій на окуповану територію, в т. ч. МКЧХ – має стати однією з ключових тем наступної зустрічі в нормандському форматі в Парижі. На моє глибоке переконання, цій проблематиці, що стосується прав людини, приділяється недостатньо уваги", – додала Геращенко.

  Крім того, на зустрічі йшлося і про санкції проти Росії як агресора. І за єдність в цьому Геращенко подякувала європейським дипломатам.

  Нагадаємо, 21 лютого Ірина Геращенко заявила, що після роботи мінських груп припинилися катування заручників.

  Попередній матеріал
  У Києві зафіксовано температурний рекорд
  Наступний матеріал
  Порошенко створив Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова
  Теги:
  Loading...

  Чільники МЗС Німеччини та Франції розкритикували вплив олігархів на державну владу в Україні

  МЗС вручило російському консулу ноту з вимогою до РФ негайно звільнити незаконно утримуваних українців