facebook.com/iryna.gerashchenko

Геращенко про зустріч у Мінську: Переговори дуже складні, пришвидшити звільнення бранців поки не вдається

  Втім, найближчими днями, ймовірно, вийде визволити кількох полонених, котрі потребують медичної допомоги.

  Про такі підсумки зустрічі підгрупи Тристоронньої контактної групи повідомила уповноважений Президента з мирного врегулювання конфлікту Ірина Геращенко. Українська сторона наполягає, щоб усі заручники були звільнені до новорічних свят, а до поранених і важкохворих негайно допустили місію Червоного Хреста.

  "Тема звільнення, як завжди, була ключовою. Наполягаємо, щоб до поранених та хворих було допущено місію Червоного Хреста і щоб усі незаконно утримувані були звільнені до новорічних свят. У першу чергу ставимо питання про важкохворих, поранених. На жаль, попри всі наші намагання пришвидшити процес звільнення, все йде важко. Попри все, дуже сподіваюся, що мінська зустріч у найближчі дні дасть результат - дай Бог, визволимо кількох тих, хто особливо потребує медичного догляду", - написала Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  Ключовою ж темою розмови усіх чотирьох підгруп у Мінську, за словами Геращенко, було погіршення ситуації на Сході, постійні порушення режиму тиші. У зв'язку з цим українські переговірники просять збільшити кількість спостерігачів ОБСЄ саме на лінії зіткнення, а не в тилу.

  Нагадаємо, 29 жовтня з неволі звільнили дев'ятьох українських бійців.

  Попередній матеріал
  Прем'єр Франції: ЄС більше не може приймати біженців
  Наступний матеріал
  Більшість українців, які летіли до Росії, були транзитними пасажирами - Пивоварський
  Теги:
  Loading...