5.ua

Геращенко: Після Мінська припинилися катування українських заручників

  Геращенко заявила, що ключовою проблемою, з якою зіштовхується мінська група: це намагання прив'язати іншою стороною питання звільнення до амністіі. Так, вчора, 20 лютого, вкотре про таку " вимогу" заявив представник РФ Гризлов.

  Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що після роботи мінських груп припинилися катування заручників. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

  "З важливого (і це дійсно нехай невелике, але значиме досягнення Мінську, яке відзначають і самі екс- заручники): після роботи мінських груп припинилися катування заручників. Це ще раз підтверджує, наскільки важлива публічна увага до теми полонених", - наголосила Геращенко.

  За її словами, незрозумілим є мовчання світу, коли людей тримають у рабстві. "Мені незрозуміло мовчання світу на той факт, що в центрі Європи людей тримають в полоні, в рабстві. І кричить про це тільки Україна", - наголосила Геращенко.

  Як повідомляв 5.ua, 16 лютого 2016 року Геращенко заявила, що бойовики погрожували застосувати до українських полонених смертну кару

  Попередній матеріал
  "Може, через роки сюди повернуться люди, а може, ні" - прифронтова Станиця Луганська у світлинах
  Наступний матеріал
  СБУ: на столичному Майдані перебуває близько 80 представників так званих "Революційних правих сил"
  Теги:
  Loading...

  Україна готова до компромісів заради звільнення українців з неволі - Геращенко

  Геращенко прокоментувала голосування за відставку уряду Яценюка

  Ірина Геращенко: Знову розстріляли пункт пропуску "Золоте" – де реакція світу?

  Ірина Геращенко - інтерв'ю

  ОБСЄ має жорсткіше відстоювати збереження миру на Донбасі - Геращенко

  Завдяки Мінським угодам вдалося зупинити повномасштабний наступ і запровадити більш жорсткіші санкції проти РФ - Геращенко