Щастя 5.ua

Генштаб: Загостренню ситуації у Щасті сприяла паніка у соцмережах

  Прес-служба Генерального штабу ЗСУ заявила, що "нагнітання обстановки" у соцмережах сприяло загостренню ситуації в Щасті.

  "25 липня соціальні мережі буквально вибухнули повідомленнями про критичну ситуацію в Щасті. За лічені години негатив перекинувся з віртуального простору у реальний, завдавши удару бойовому духу військовослужбовців, які виконують бойові завдання у згаданому районі. А наступного дня, 26 липня, російські бойовики тричі атакували наші позиції, намагаючись вибити наші війська з ключових точок. Нагнітання обстановки було таким потужним, що навіть військовики, знаходячись на позиціях, часто сумнівалися в правдивості отримуваної офіційної інформації. В результаті, один підрозділ ледве не потрапив під "дружній вогонь" іншого", - говориться в повідомленні на сторінці прес-служби Генштабу у Facebook.

  "Шановні користувачі соціальних мереж та працівники засобів масової інформації, давайте більш відповідально ставитися до розповсюдження інформації. Від Ваших повідомлень залежить бойовий дух наших солдатів, а значить і їхнє життя і здоров’я, а відтак і наша перемога", - закликаэ Генштаб.

  Нагадаємо, 26 червня патруль ОБСЄ потрапив під обстріл під час перетину лінії розмежування біля Щастя. У місії заявили, що цей інцидент змусить спостерігачів переглянути моніторингові операції.

  НАШИМИ РУКАМИ ПРОТИ НАС25 липня соціальні мережі буквально вибухнули повідомленнями про критичну ситуацію в Щасті. За л...

  Posted by Прес-служба Генерального штабу ЗСУ on 27 июля 2015 г.

  Попередній матеріал
  Вашингтон включив Росію до списку країн, які недостатньо борються із торгівлею людьми
  Наступний матеріал
  Путін хоче виступити на ювілейній сесії генасамблеї ООН у вересні
  Теги:
  Loading...