Прес-служба Генштабу ЗСУ

Генштаб: Поширення інформації про плани наступу ЗСУ на Донбасі - антиукраїнська провокація

  Керівництво української армії називає пропагандистською провокацією поширювану інформацію про нібито підготовлюваний наступ ЗСУ на Донбасі найближчим часом.

  "Такі фальсифікації" мають на меті "виправдати заплановані дії російсько-терористичних військ щодо зриву Мінських домовленостей, а також відведення озброєння калібру менше 100 міліметрів", говориться у дописі на сторінці прес-служби Генштабу ЗСУ у Facebook.

  У Генштабі зазначають, що інформація про нібито плани наступу ЗСУ була поширена в Інтернеті. Представники бойовиків також зробили заяву, що Україна нібито готова до порушення Мінських угод і спробує вирішити питання Донбасу силовим шляхом, при цьому, окрім наступальних операцій, нібито буде здійснено низку терористичних актів проти мирного населення на окупованій території.

  "Ми однозначно заявляємо, що Збройні сили України не допустять провокацій у Донецькій і Луганській областях, але, в разі спроб наступу бойовиків і російських найманців, дадуть гідну відсіч ворогові!", - наголошується в повідомленні.

  «ПАНІКА» В РЯДАХ СЕПАРАТИСТІВНещодавно у мережі Інтернет з’явився ряд приголомшливих матеріалів щодо планів наступу ук...

  Posted by Прес-служба Генерального штабу ЗСУ on 21 августа 2015 г.

  Попередній матеріал
  Для залучення іноземних інвестицій в Україні слід знизити податки – заступник міністра фінансів
  Наступний матеріал
  Для фізичних осіб буде підвищено неоподаткований мінімум - Макеєва
  Теги:
  Loading...