Фото nnm.me

Генштаб: На Донбасі необхідно розгорнути миротворчу місію ООН

  У Генеральному штабі Збройних сил України вважають, що направлення миротворців ООН на Схід України може стати ефективним інструментом реалізації Мінських угод.

  Про це заявив начальник Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій ГШ ЗСУ генерал-лейтенант Леонід Голопатюк. Він наразі перебуває з робочим візитом в штаб-квартирі ООН.

  Голопатюк зауважив, що агресія з боку Російської Федерації щодо України триває. "Генерал-лейтенант наголосив, що Україна, як один з основних та найбільших контрибуторів сил та засобів до міжнародних зусиль з підтримання миру і безпеки, має моральні підстави розраховувати на допомогу з боку ООН у такий складний період", - ідеться в повідомленні прес-служби.

  Також у відомстві нагадали, що в березні цього року уряд України офіційно звернувся до Ради Безпеки та Генерального секретаря ООН з проханням розгорнути міжнародну операцію з підтримання миру і безпеки під проводом ООН на сході Україні.

  Нагадаємо, українська розвідка доповідає, що минулої доби бойовики 55 разів обстріляли українські позиції. За даними АПУ, російсько-терористичні угруповання вели вогонь з великокаліберних мінометів.

  Попередній матеріал
  У Москві сьогодні "луснули" одразу 4 банки
  Наступний матеріал
  Рада прийняла 5 із 6 законів, необхідних для безвізового режиму
  Теги:
  Loading...