військові РФ йдуть patrioty.org.ua

Генсек НАТО заявив про можливість нового наступу "Росії і сепаратистів"

  Столтенберг назвав намагання російсько-терористичних військ розширити окуповану територію "неприйнятною для міжнародної спільноти".

  Російсько-терористичні війська вже найближчим часом можуть відновити наступальні дії на позиції української армії. Про таке в інтерв’ю Польському агентству преси (РАР) заявив Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг, передає "Укрінформ".

  Столтенберг сказав: "Росія і сепаратисти можуть найближчим часом розпочати нові атаки в Україні. Це викликає занепокоєння. Хочу підкреслити, що дотримання припинення вогню є ключовим для всіх сторін, а будь-яка спроба розширити територію контрольовану сепаратистами буде неприйнятною для міжнародної спільноти".

  Він досі вважає повне виконання положень Мінських домовленостей "єдиним шляхом до миру". Генсек НАТО підкреслив: "Росія несе особливу відповідальність за припинення вогню".

  Також Столтенберг зазначив, що перші полігонні навчання сил швидкого реагування НАТО в Польщі повинні показати, що Альянс є готовим до "будь-яких викликів і загроз". Він додав, що ці навчання підтверджують: Польща і балтійські країни можуть розраховувати на союзників у світлі будь-яких загроз, зокрема і з боку Росії.

  Попередній матеріал
  Слідчий комітет РФ захотів розслідувати обставини висадки американців на Місяць
  Наступний матеріал
  Україна отримала понад $7,5 млрд переказів від мігрантів з Європи
  Теги:
  Loading...