5 канал

Гарань: Історія з Комінтерновим - це елемент тиску на Україну і Захід

Росія продовжує тиснути на Україну та західних партнерів за допомогою своїх дій у Комінтерновому.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Олексій Гарань.

"Я думаю, що все-таки до широкомасштабних якихось операцій справа не дійде, але ось таке постійне вимотування України і от, зокрема, ця історія з Комінтерновим, все це є елементи тиску на Україну і на західних партнерів. Чому на західних партнерів? Тому що Україна не погоджується з тим, що пропонує Росія. Отже, потрібно переконати західних партнерів, що "хочете миру? Давайте тисніть на Україну", - сказав він.

За його словами, найболючішим для Путіна є санкції.

"Для Путіна, дійсно, найболючіше - це санкції. Звичайно, він хотів послабити, а ще краще - зняти ці санкції. Він хотів зіграти на тому, що є часткове виконання Мінських угод ... Не допомогло. Тому він зараз повертається, він якби дозує - "натиснемо-припинено", - додав Гарань.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" речник сектору "М" Олександр Кіндсфатер, бойовики укріплюють свої позиції в Комінтерновому. 

Попередній матеріал
СБУ не пропустила до бойовиків вантажі з ліками та продуктами
Наступний матеріал
Україна зафіксувала позицію США щодо неможливості зняття санкцій з Росії, поки окуповані території не будуть звільнені - нардеп
Теги:
Loading...