vezha.org

Філарет закликав бойовиків переходити на бік України за програмою "Тебе чекають вдома!"

  Чільник УПЦ Київського Патріархату привітав ініціативу держави щодо підтримки добровільної відмови від терористичної діяльності.

  Сьогодні, 15 вересня, таке повідомлення опублікував прес-центр Київської Патріархії. Пропонуємо вашій увазі повний текст звернення душпастиря.

  "Заклик до добровільної відмови від терористичної діяльності

  Українська Православна Церква Київського Патріархату вітає і підтримує ініціативу держави "Тебе чекають вдома!" щодо повернення на контрольовану урядом територію України осіб, які добровільно відмовляються від участі в діяльності так званих "народних республік" на Донбасі.

  Церква завжди виступала за виявлення милосердя. На нашу думку на нього заслуговують ті, хто готовий припинити своє перебування в злочинних групах, але досі не робить цього лише через страх перед покаранням, що очікує їх за порушення закону.

  Тому ми схвалюємо здійснювану державою програму "Тебе чекають вдома!", за якою учасники терористичних організацій так званих "народних республік" на Донбасі звільняються від кримінальної відповідальності у разі якщо вони:

  - готові добровільно відмовитися від терористичної діяльності та будуть співпрацювати з українськими правоохоронцями;

  - не брали участі в тяжких злочинах, таких як вбивства, катування, зґвалтування та інші тяжкі злочини;

  - мають щире бажання виправитися та брати участь в праці на благо України.

  Закликаємо таких осіб якнайшвидше полишити свою злочинну діяльність та звернутися до українських правоохоронців з проханням про участь у програмі звільнення від кримінальної відповідальності. Також звертаємося до рідних, близьких, друзів, колег таких осіб: будь-ласка, передайте цю інформацію тим, хто зараз перебуває в рядах терористів, але має можливість, підтверджену законом, припинити свій злочин проти держави і народу та повернутися додому, до мирного життя в Україні. Десятки колишніх учасників злочинних так званих "народних республік" вже скористалися цією можливістю, вони звільнені судами від кримінальної відповідальності та зараз перебувають зі своїми родинами.

  Ми молимося за те, щоби Господь зворушив серця тих, хто перебуває у злочинних групах, напоумив їх вчинити вірно, полишити зло, розкаятися і повернутися до мирного життя. Адже всім, а особливо тим, хто своєю участю в терористичних організаціях на Донбасі сприяє продовженню війни, страждань і горя людей, варто не забувати: Бог є Милосердним, але і Правосудним. Якщо грішник не розкаюється в злих вчинках та своїми справами не засвідчує це – він обов’язково понесе за них покарання.

  Не забувайте – Бог все бачить, і кожному рано чи пізно віддасть заслужене: добрим – нагороду, нерозкаяним злочинцям – покарання. Але Господь, як люблячий батько, чекає повернення блудного сина до рідної оселі, приймаючи такого з прощенням і радістю.

  Нехай милість Божа буде з усіма нами!

  Філарет,
  Патріарх Київський і всієї Руси-України".

  Попередній матеріал
  Експерт пояснив, чому Кабмін відкликав з парламенту законопроект бюджету-2016
  Наступний матеріал
  В Україну повертається спека
  Теги:
  Loading...