5.ua

Експерт: Україна найближчим часом не має вибору, заморожений конфлікт на її території - це факт

Треба абсолютно свідомо сприймати той факт, що Україна має на своїй території заморожений конфлікт.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Андрій Веселовський, заступник міністра закордонних справ України (2005-2008).

"Краще не мати замороженого конфлікту на власній території, ніж мати його. Інша справа, чи є у нас вибір. Очевидно, що наразі вибору у нас немає. І треба це абсолютно свідомо сприймати і робити ті кроки, які принесуть Україні можливість розморозити його виграшно для держави. Чи був такий досвід у світі? Був. Була Славонія, яка повернулася до Хорватії, або Аджарія, яка повернулася до Грузії", - твердить експерт.

За його словами, нинішнє рішення Верховної Ради є дуже важливим, хоча з першого погляду видається контраверсійним і важким.

"Чи є, наприклад, шанс у Придністров'я повернутися до Молдови? Є, хоч проблема тягнеться довго, Росія докладає всіх зусиль, щоб цього не сталося, але це раніше чи пізніше відбудеться. Нинішнє рішення Ради зміцнить зв'язок України з міжнародним співтовариством, бо тільки разом можна протистояти агресії Росії", - сказав Веселовський.

Як повідомляв 5.ua, керівник латвійського МЗС вважає, що конфлікт на Донбасі є замороженим україно-російським конфліктом.

Попередній матеріал
Завтра у Києві відкриється виставка військових літаків та гелікоптерів
Наступний матеріал
У Києві на зауваження поліції щодо неправильної парковки водій дістав пістолет
Теги:
Loading...