mitindo.it

"Джек Ніколсон" отримав перепустку в зону АТО - активісти

  Електронна система надання перепусток в зону АТО видала перепустку на ім'я "Джек Ніколсон", що доводить недосконалість системи і її неспроможність захистити країну від проникнення на територію потенційно небезпечних осіб, зазначають активісти.

  Про таке йдеться у прес-релізі Громадського люстраційного комітету. Цю інформацію телефоном підтвердила 5.ua і Олександра Брік - голова Громадського люстраційного комітету. 5.ua жінка розповіла, що ім'я обрали навмання, у заявці вказали несправжній номер паспорту і дуже здивувалися, коли на ім'я голівудського актора система видала перепустку. Як підсумувала Олександра, це доводить недосконалість системи надання перепусток в зону АТО і неспроможність держави захистити громадян.

  "Це добре видно з тестової перевірки системи, яка видала дозвіл на перетин лінії розмежування вигаданому персонажу – Джеку Ніколсону Джуніору. Під час оформлення цієї заяви до анкети не були додані навіть необхідні документи, наприклад, копія паспорту, проте це не завадило системі дозволити такій особі в'їзд на окуповані території", – йдеться у прес-релізі Громадського люстраційного комітету.

  З приводу цієї ситуації у середу, 26 серпня, представники організації проведуть другий круглий стіл на тему "Як зупинити корупцію при видачі перепусток через лінію фронту?". У заході мають взяти участь народні депутати, представники громадських організацій та провідні журналісти Донбасу.

  На момент публікації нам не вдалося отримати офіційний коментар щодо вказаного інциденту у прес-службі СБУ.

  Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що сайт електронної системи надання перепусток в зону АТО працює абсолютно в автоматичному режимі. Оператори отримують ці заявки по мірі надходження. Вони їх опрацьовують і надають або не надають дозвіл

  Попередній матеріал
  Український барабанщик виграв престижний міжнародний конкурс
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ викрила схованку зі зброєю у будинку місцевого жителя (фото)
  Теги:
  Loading...