5.ua

Дуже скоро мобілізовані зможуть укладати контракти на військову службу строком на рік і півроку - Талалай

Шоста хвиля мобілізації перетнула межу у 50 % і продовжиться до 17 серпня.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив перший заступник начальника головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Володимир Талалай.

"Мобілізація буде тривати до 17 серпня включно. На сьогоднішній день ми перетнули межу 50% виконання плану, і заходи по поставці мобілізаційних ресурсів продовжуються. Ми планували набрати стільки військовослужбовців, щоб демобілізувати третю чергу мобілізації та доукомплектувати ряд з'єднань особовим складом", - твердить представник Генштабу.

За його словами, Генштаб активно провадить роботу щодо залучення мобілізованих до служби на контракті.

"Генштаб активно проводить роботу щодо залишення на контрактну службу службовців, що прийшли по мобілізації. Були змінені норми грошового забезпечення. Особовий склад виявляє бажання, назустріч йому йде керівництво, при цьому сама форма укладання контрактну покращується. Наразі йде підготовка до форми контракту на 6 місяців і на один рік", - каже Талалай.

Нагадаємо, більшість військовослужбовців, призваних до лав Збройних сил під час третьої хвилі мобілізації, будуть звільнені у запас впродовж вересня.

Попередній матеріал
У Сєдовому п’яні терористи обстрілюють рибалок з гранатометів – "Оборона Маріуполя"
Наступний матеріал
Державіаслужба заборонила Turkmenistan Airlines літати в Київ
Теги:
Loading...