Facebook / ДСНС

ДСНС зареєструвала понад 1 млн 18 тис. вимушених переселенців з початку АТО

  Серед вимушених переселенців – понад 490 тис. людей з інвалідністю та людей літнього віку, а також понад 168 тис. дітей

  1 млн 18 тис. 484 внутрішньо переміщені особи зареєструвала Державна служба з надзвичайних ситуацій з початку проведення Антитерористичної операції. У прес-службі ДСНС зазначають, що з Донецької та Луганської областей у інші регіони виїхало 996 тис. 553 громадян, з окупованого Криму – 21 тис. 931 особа. Серед вимушених переселенців понад 490 тис. людей з інвалідністю та людей літнього віку, а також понад 168 тис. дітей.

  "Місцевими органами виконавчої влади постійно проводиться пошук приміщень, придатних для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Наразі визначено 607 об’єктів різної форми власності, в яких можливе розміщення 10 тис. 601 внутрішньо переміщених осіб", – звітують рятувальники.

  Більш детальну інформацію щодо вільних місць для проживання в кожному регіоні можна отримати, звернувшись безпосередньо до регіональних штабів ДСНС України. Також відомості про діяльність рятувальників, пов'язану з допомогою внутрішньо переміщеними особами, можна знайти на сайті ДСНС (http://www.dsns.gov.ua) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua).

  Попередній матеріал
  У Тернополі попрощалися із військовослужбовцем Юрієм Горайським
  Наступний матеріал
  Російське посольство у Києві закидали яйцями
  Теги:
  Loading...

  У Києві презентували проект "Переселенці: історії успіху"

  На Харківщині вимушених переселенців "селять" у неіснуючий будинок

  Гецадзе: Вимушені переселенці можуть отримувати легальні українські документи

  На Харківщині призупиняють виплати майже 90 тисячам переселенців