Facebook / ДСНС

ДСНС оприлюднила нові дані та фото з епіцентру вибухів у Сватовому

Рятувальники уже відреагували на 210 викликів місцевих мешканців про знайдення вибухонебезпечних предметів.

Про це йдеться у звіті про оперативну інформацію щодо пожежі на складі Міністерства оборони України у м. Сватове Луганської області станом на 17:00 2 листопада. Звіт оприлюднений на сторінці прес-служби ДСНС у Facebook.

У звіті вказано, що станом на 16 годину робота об'єктів життєзабезпечення (енерго, газо та водопостачання) у місті Сватове та прилеглих населених пунктів відновлена повністю. На території складу о 14-й годині зафіксовано поодинокий вибух. Для боротьби з наслідками вибуху о 14:15 залучено пожежний танк Міноборони. Від ДСНС на місці працює 4 автоцистерни для заправки пожежного танку водою з пожежного потягу.

Продовжують функціонувати три пункти обігріву для життєзабезпечення місцевого населення та особового складу залучених підрозділів. На теперішній час на пункти обігріву ДСНС звернулися за допомогою 915 людей.

Окрім того, рятувальники сьогодні розібрали часткові руйнування між четвертим та п’ятим поверхом та зруйнований шифер на даху у двох будинках. Також надано первинну медичну допомогу місцевій жительці (були зроблені уколи через високий тиск) – її передали лікарям швидкої медичної допомоги.

Піротехнічними групами ДСНС України (14 піротехнічними розрахунками загальною кількістю 75 чол. та 27 од. техніки) обстежено 14 секторів на предмет виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Продовжуються роботи з обстеження останнього сектору (№ 7 ) на наявність вибухонебезпечних предметів. Роботи ускладнюються тим, що цей сектор знаходиться в зоні осередку вибуху.

Підготовлено план розподілу зон відповідальності щодо обстеження території на наявність ВНП між Міноборони та ДСНС. Територію радіусом 600 м від епіцентру вибуху планується закріпити за Міністерством оборони, територія радіусом 3 тис. м. буде закріплена за ДСНС. Решта території буде обстежуватись піротехнічними підрозділами ДСНС за зверненнями громадян, підприємств та організацій. Наразі з початку операції оперативний штаб від місцевого населення отримав 234 заявки щодо виявлення вибухонебезпечних предметів, з яких виконано 210.

За попередніми даними ДСНС, унаслідок вибухів загинуло дві особи (1 військовий та 1 цивільний) та постраждало ще 16 людей(12 військових та 4 цивільних).

Нагадаємо, за даними ЛугОДА, сьогодні у Сватовому знайшли ще двох загиблих саперів ЗСУ.

Попередній матеріал
Прорив у лікуванні гепатиту С: нові надшвидкі ліки нейтралізують вірус за три тижні
Наступний матеріал
В Азербайджані на парламентських виборах перемагає партія президента
Теги:
Loading...