Гітлянська 5.ua

ДПСУ та СБУ опрацьовують питання про автоматичне продовження перепусток через лінію розмежування

  У Державній прикордонній службі та СБУ опрацьовують питання про автоматичне продовження перепусток через лінію розмежування.

  Про це повідомила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська сьогодні, 10 грудня, на брифінгу в Києві. Вона також зазначила, що українців, які мають паперові перепустки, внесуть до електронного реєстру.

  "Усім відомо, що 31 грудня 2015 року майже у 300 тис. наших громадян закінчується термін дії перепусток. І зараз СБУ спільно з Державною прикордонною службою роблять усе можливе для того, щоб з 1 січня ті громадяни, які не порушували закон, які не порушували порядок перетину лінії зіткнення, могли й надалі перетинати цю лінію. Ми зараз технічно опрацьовуємо питання автоматичного продовження на певний час (терміну дії) цих перепусток... Ми це питання тримаємо на контролі і впевнені, що проблем після 1 січня у цих людей не буде, якщо у них немає проблем із законом", - зазначила Гітлянська.

  Нагадаємо, у липні понад 3 тис. заяв на отримання дозволу для перетину лінії зіткнення зареєстрували за перші три години роботи нового електронного реєстру.

  Попередній матеріал
  Деканоїдзе: До червня 2016 року патрульна поліція працюватиме у 29 українських містах
  Наступний матеріал
  Деканоїдзе: Відзавтра у Києві працюватиме центр рекрутингу з відбору поліцейських
  Теги:
  Loading...