Фото ДПСУ

ДПСУ фіксує збільшення числа нелегальних вантажних перевезень на Донеччині

  В області збільшилася кількість транспортних засобів, які перевозять вантажі без документів.

  Про таке повідомив офіційний сайт ДПСУ.

  Там кажуть, що прикордонники посилюють контроль за переміщенням товарів і вантажів на контрольних пунктах в’їзду-виїзду у зоні АТО, але й за межами визначених коридорів. Лише протягом останніх трьох днів в Донецькій області прикордонники затримали велику кількість транспортних засобів, які перевозили вантажі без належних документів або намагалися оминути контрольні пункти.

  Сайт ДПСУ інформує, що зранку 28 лютого неподалік н.п. Мар’їнка прикордонний наряд зупинив 22 вантажних автомобілі з причепами. Автівки намагалися об’їхати контрольний пункт та перевозили близько 717 тонн насіння соняшника без відповідних документів. А в районі н.п. Костянтинівка було затримано ще 21 транспортний засіб. Ними везли на тимчасово непідконтрольну територію більше 75 тонн овочів, фруктів, свіжомороженої риби, молочної продукції та кондитерських виробів.

  Також у цей день в районі села Водяне затримали і 2 вантажні автомобілі "Газель". Вони перевозили м’ясну продукцію загальною вагою близько 4 тонн з підробленими документами товаровиробника.

  Протягом 1 березня розвідувально-пошукова група зупинила в районі н.п. Костянтинівка 12 транспортних засобів, які також намагалися оминути контрольний пункт. Автівками везли понад 46 тонн вантажів, зокрема продукти харчування, засоби гігієни та побутової хімії. Наразі проводиться перевірка.

  Крім того, сьогодні у Волноваському районі у результаті спільних дій прикордонників та співробітників СБУ затримано 11 транспортних засобів, які перевозили на тимчасово окуповану територію м’ясо та м’ясну продукцію. Ще 4 вантажівки, які везли вугілля, прикордонний наряд зупинив в районі н.п. Мар’їнка. Наразі з’ясовуються всі обставини правопорушень.
  Попередній матеріал
  У Троїцькому російські терористи зруйнували церкву XIX сторіччя
  Наступний матеріал
  Нацкомісія вдвічі знизила "зелені" тарифи в Україні
  Теги:
  Loading...

  В Луганській області прикордонники затримали чергового терориста

  Прикордонники виявили боєприпаси у українця, який прямував до Криму

  У Хмельницькому достроково підготували 283 курсантів-прикордонників

  ФСБ вербує мешканців прикордонних районів України - СБУ