Фото із відкритих джерел

Донецьким школярам скоротили уроки – бо ватажки "ДНР" розікрали виділені Кремлем гроші на опалення

Опалення на окупованій території Донеччини зникло, бо ватажки терористів банально розікрали виділені Москвою кошти для оплати газу підставній фірмі Курченка.

Про це повідомляє донецький сайт 62.ua з посиланням на власне джерело серед чиновників маріонеткової "республіки".

Колабораціоніст на умовах анонімності повідомив: "Газ до "ДНР" постачає підставна фірма Курченка. Вони зажадали гроші за поставлений газ від "уряду", а ті попросили гроші у Москви. Куратори розповіли Захарченку, що він і "Ташкент" (Олександр Тимофєєв, голова "мінздохзбор ДНР") їх вкрали, тому поки не повернуть гроші, зібрані з населення за газ та опалення в 2015 році – нічого не отримають".

Джерело видання зазначає: "Захарченко відхрестився від "Ташкента", тепер шукає крайнього. Газ постачають по гілці через Новоазовськ (йде для ДМЗ), а для населення йде через "ЛНР".

Тим часом, сьогодні, 3 листопада, в школах Донецька скоротили уроки. Про це повідомив "глава адміністрації" Київського району міста Іван Приходько, передає 62.ua. "Діток сьогодні потрібно забрати раніше зі школи. Сьогодні уроки скорочені до 30 хв", - повідомив окупаційний чиновник, посилаючись на телефонограму міського "начальника управління освіти" Удовенка. 

62.ua

Нагадаємо, у кінці жовтня шість загальноосвітніх шкіл та 8 дитячих садків окупованого РФ Сімферополя теж залишалися без тепла - начебто через аварію на теплотрасі під час запуску котелень.

Попередній матеріал
Мотузяник: Зараз існує велика ймовірність, що бойовики розпочнуть активні дії
Наступний матеріал
РФ використовує заручників для інформаційної пропаганди проти України - журналіст
Теги:
Loading...