YouTube / Travel D. justCallMeTalen

Донеччанин зняв на відео центр окупованого міста

  На оприлюднених кадрах – автомобільні номери РФ та "ДНР", закриті магазини, вибите скло та розбиті тротуари.

  Мешканець Донецька зняв на відео сьогоднішній вигляд центру міста, повідомляє 62.ua. Авто з номерами "Терорист", вибите скло, закриті магазини та урни, забиті пляшками зі спиртним – так виглядає сьогодні обласний центр. Автор відео уточнює, що в місті залишилося досить багато людей. У коментарі до відео він написав: "Помилка, якщо ви думаєте, що людей мало. Вони є. Просто так вийшло, що їх реально мало. Сонце пече, всі вдома або ще десь. А так, під пізній вечір, їх нормально".

  Причину зйомки чоловік пояснив так: "Один раз... Брешу , мені багато разів писали, що не вірять мені. Мовляв, я зі своїми переконаннями можу бути максимум зі Львова. Ні однак, з Донецька я. І не підтримую "ДНР", "ЛНР", "Схід", і будь-який прояв сепаратизму. Хто думає, що в Донецьку все прекрасно!? Відео для вас, ж*пи ошукані".

  "Хочу в свою рідну Україну назад. Без воєн. І не треба мені намагатися щось довести. Кому як не мені, краще знати. Де жилося краще, і при чиєму контролі. Думайте, включайте мозок", - підсумував автор відео.

  Попередній матеріал
  Фіскальну службу перепідпорядкують Мінфіну - Яценюк
  Наступний матеріал
  Говорять російською, а почуваються українцями - соцопитування в Одесі
  Теги:
  Loading...