бійці_ротація_Житомир 5.ua

До Житомирщини на навчання із зони АТО повернулися бійці 81-ї десантно-штурмової бригади

До Житомирщини на навчання із зони АТО повернулися військовослужбовці 95-ї аеромобільної бригади та 90-го аеромобільного батальйону 81-ої десантно-штурмової бригади.

Зустрічати бійців зібралися місцеві волонтери. Військові відбули на планові тренування на полігон Житомирського навчального центру високомобільних десантних військ. Місцеві активісти дізналися, що поїзд із десантниками стоятиме на міському вокзалі годину, та миттю зібралися привітати українських захисників.

Зустрічали з прапорами та подарунками, частували домашніми стравами та шампанським. Військовослужбовці, натомість, дякували житомирянам за гостинність та розповідали, що після навчань повернуться боронити Україну назад, на схід.

"Ми зустрічаємо наших героїв, нашу 95-ту бригаду. Вони для всіх житомирян є героями і залишаються ними. Ми раді хлопців бачити всіх вдома. Що вони вже дійсно приїхали додому", - говорять містяни.

"Тут навіть повітря інше. Розумієте? З 4 травня мене не було. Ми поїхали. От зараз може кілька годин побачу свою доньку", - говорить військовослужбовець 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Михайло Філоненко.

"Це планові навчання, я так розумію, вони не будуть дуже довго і вже скоро ми повернемося назад на Схід", - додав військовий Олександр Погребинський.

Нагадаємо, 15 жовтня начальник відділу бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії Сергій Капелюшний заявив, що бійці, які успішно завершили українсько-американські навчання, будуть екіпіровані за стандартами НАТО.

Попередній матеріал
Сьогодні починаються найбільші за 10 років військові навчання НАТО
Наступний матеріал
Сьогодні у російському Донецьку продовжиться суд над Савченко
Теги:
Loading...