5 канал

До кінця року матимемо певну ескалацію конфлікту - прес-офіцер Генштабу

Восени Україна матиме певну ескалацію конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив офіцер прес-служби Генерального штабу ЗСУ Олексій Мазепа.

"Ми будемо мати до кінця цього року певну ескалацію конфлікту. Чому? Тому що та кількість проросійських найманців, яка зараз знаходиться на Донбасі, вона чимала. Всіх цих людей потрібно якось утримувати, їм потрібно виплачувати якісь гроші, їх потрібно годувати, їх потрібно забезпечувати пальним, боєприпасами і таке інше. Тобто це значне навантаження на економіку країни, навіть такої як Росія. І повертати їх до себе, до своєї країни, Росія також не бажає, тому що там фактично той набрід, який був не потрібен свого часу на теренах Російської Федерації. Ці люди цього, на жаль, не розуміють", - сказав він.

За його словами, намагаючись робити ескалацію на Донбасі, Російська Федерація буде певним чином зменшувати кількість тих найманців, які зараз там є. "Здебільшого, я вважаю, що цей конфлікт на Донбасі, він саму таку активну фазу пройде саме зараз, восени, і поступово буде вщухати", - додав Мазепа.

Як повідомляв 5.ua, у ЄС засудили ескалацію конфлікту поблизу Маріуполя.

Попередній матеріал
Російським бойовикам невигідно вирішення конфлікту на Донбасі - журналіст
Наступний матеріал
ЗМІ: 50 біженців із Сирії задихнулися у вантажівці на шляху до Австрії
Теги:
Loading...