мінськ 5.ua

До другого етапу переговорів у Мінську запросили представників "ДНР" і "ЛНР"

  Контактна група у Мінську завершила засідання в тристоронньому форматі.

  Уперше у переговорах узяв участь новий представник ОБСЄ. Місце Хайді Тальявіні, яку звинувачували у проросійських симпатіях, посів австрійський дипломат Мартін Сайдік. Чи вплинуло це на перебіг засідання, поки невідомо. Адже учасники Тристоронньої групи досі продовжують переговори.

  До другого етапу запросили ще й представників так званих "ДНР" і "ЛНР". Усі разом мають вислухати доповіді представників ОБСЄ у підгрупах з політичних, гуманітарних та економічних питань. Ці підгрупи займаються практичними питаннями в реалізації Мінської угоди. Вони також сьогодні зустрічалися в Мінську. Усі засідання тривають у закритому від преси режимі.

  Напередодні зустрічі у Мінську Президент України Петро Порошенко провів нараду з Леонідом Кучмою та іншими представниками Києва. Порошенко наголосив на необхідності доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до неконтрольованої ділянки україно-російського кордону. Президент підкреслив, що за останні декілька тижнів Київ довів, що неухильно дотримується всіх взятих на себе зобов’язань за Мінськими угодами.

  Попередній матеріал
  Вірменські мітингувальники вирушили до будівлі адміністрації президента
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську викрили "конвертаційний центр"
  Теги:
  Loading...