president.gov.ua

До дня Збройних Сил України Президент вручив ключі від квартир учасникам АТО та членам родин загиблих бійців

  У Василькові на Київщині до дня Збройних Сил України Петро Порошенко вручив ключі від квартир членам родин загиблих військових та учасникам АТО.

  Оглядові ордери на житло отримали 26 сімей, йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації Президента.

  З них - десять квартир члени родин загиблих військовослужбовців отримали у приватну власність. Решта помешкань - службові. Їх дають військовим у тимчасове користування. Згодом, якщо військова вислуга становитиме 20 років, такі квартири можна буде приватизувати. Загалом, держава придбала цьогоріч 1300 осель для вояків. Крім того, військові, які стоять у черзі на житло, можуть отримати одноразову допомогу на його купівлю.

  Глава держави наголосив: "Отримання житла військовослужбовцями має стати справою не святковою, а буденною - звичайнісінькою. Дах над головою не повинен бути нагородою. Забезпечення житлом військових має стати беззаперечним обовязком держави".

  За словами міністр оборони України Степана Полторака, "в цьому році була виділена сума мільярд гривень, трохи більше навіть на придбання житла". Андрій Горбач, військовослужбовець ЗСУ, зауважив: "Стільки років чекали і дочекалися... Десять років живу тут без родини, зараз отримаю житло і з Миргорода перевезу вже сюди".

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 4 грудня 2015 року у Міноборони повідомили, для військовослужбовців закуплено 739 квартир. 

  Попередній матеріал
  Пожежа у Каспійському морі: врятовано 33 нафтовики, на платформі залишаються ще 30 осіб
  Наступний матеріал
  Міноборони готове надати усю необхідну допомогу волонтерці Зінкевич, яка перебуває у важкому стані через ДТП
  Теги:
  Loading...