Фото прес-служби ДПСУ

Для прикордонників в зоні АТО створили мобільний стоматологічний кабінет

  У зоні розташування Донецького прикордонного загону розпочав роботу мобільний стоматологічний кабінет.

  Стоматологічний кабінет забезпечивутаме лікування й надання медичної допомоги прикордонникам навіть на передових та найбільш віддалених позиціях. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

  Кабінет був створений у рамках пілотного проекту програми підтримки та співпраці між Україною та Польщею. Комплекс має пропускну здатність близько 250 осіб на місяць. Наразі на забезпеченні є всі терапевтичні матеріали для лікування зубів та для надання амбулаторної невідкладної хірургічної допомоги. Також комплекс оснащений шафою невідкладної допомоги зі всіма необхідними матеріалами.

  "Завдяки комплексу ми можемо надавати весь спектр терапевтичної та хірургічної стоматологічної допомоги. До складу групи для забезпечення роботи таких комплексів входить лікар – стоматолог, середній медичний персонал, який відповідає за дезінфекцію і стерилізацію обладнання, інструментів, матеріалів і водій - санітар. Окрім медичного оснащення, автомобіль включає в себе бойлер загальним об'ємом 80 літрів, що дозволяє повноцінно працювати протягом дня без виникнення дискомфорту в роботі у порівнянні зі стаціонарним стоматологічним кабінетом", - повідомив майор медичної служби Київського центрального клінічного госпіталю Ярослав Щипановський.

  У ДПСУ обіцяють, що протягом місяця медичний комплекс буде працювати абсолютно на всіх точках розташування прикордонників й забезпечувати огляд і лікування військовослужбовців. 

  Попередній матеріал
  У Лондоні відзначили 75-ту річницю початку Битви за Британію повітряним парадом
  Наступний матеріал
  На Волині прикордонники затримали чоловіка, який намагався перевезти 200 ящиків цигарок без акцизних марок
  Теги:
  Loading...