ДПСУ 5.ua

Держприкордонслужба: електронну систему перепусток в зону АТО постійно атакують хакери

  Про хакерські атаки на сервер, де зберігаються електронні дозволи на перетин лінії розмежування, повідомляють прикордонники.

  Підозра падає на бойовиків. "Кількість заявок збільшилася, можливо, в сотні разів. Хакерські атаки постійно йдуть на цей сервер. Це теж треба розуміти, бо інша сторона, назвемо це так, не зацікавлена, щоб громадяни країни гідно перетинали в тому числі і контрольні пости в'їзду-виїзду, щоби уніфікувати ті можливості, які наразі створені СБУ", - повідомив голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

  Спрощена система отримання перепусток лінії розмежування у зоні АТО працює вже дві доби й дозволяє обробляти в кілька разів більше звернень громадян, заявляють в СБУ. Тепер не потрібно подавати мінімум 6 документів - достатньо заповнити лише одну заяву. Або в електронному, або в паперовому вигляді, для тих хто не в змозі скористатися інтернетом. За два дні електронною системою для отримання пропуску скористалися 26 тисяч 200 людей. Перепустки видаватимуть двох видів - одноразову або ж на рік.

  Попередній матеріал
  У парламенті "гинуть" 70% законопроектів – нардеп
  Наступний матеріал
  Прямого вирішення проблеми валютних кредитів немає – голова "Народного фронту"
  Теги:
  Loading...