Чорнобай 5.ua

Чорнобай: У закладах охорони здоров'я Міноборони перебувають понад 120 бійців

  Військовослужбовці Збройних Сил України, поранені в ході виконання завдань Антитерористичної операції, проходять лікування та реабілітацію у військово-лікувальних закладах Міністерства оборони України та цивільних лікарнях.

  Про це повідомив під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі речник Міноборони України Олексій Чорнобай.

  "На сьогодні на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров'я Міноборони перебуває 121 військовослужбовець ЗСУ, поранений в ході АТО. 102 бійця ЗСУ проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Всього з початку року реабілітаційне лікування пройшли понад 1,5 тисячі учасників АТО", - йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

  "39 поранених українських військовослужбовців проходять лікування за кордоном. Із них 11 - у Німеччині, 8 - в Угорщині, 7 - у США, по троє - в Румунії та Литві, двоє - в Австрії та по одному - в Ізраїлі, Великій Британії, Польщі, Словенії та Білорусі. Всього за час проведення АТО лікування за кордоном пройшли 123 військовослужбовця Збройних Сил України", - зазначив Чорнобай.

  "Майже 2,5 млн грн надійшли на рахунки Міноборони як благодійна допомога. Ці кошти були розподілені між військово-медичними закладами відповідно до їх першочергових потреб та поданих заявок і реалізовані в повному обсязі", - додав він.

  Нагадаємо, 29 вересня після лікування в Ізраїлі додому повернувся снайпер 95-ї аеромобільної бригади.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі хоче зробити "нову Барселону на Чорному морі"
  Наступний матеріал
  У Харкові посадовця-фіскала схопили на хабарі в понад 100 тис. грн
  Теги:
  Loading...