www.rbc.ua

Чільники МЗС "нормандської четвірки" не досягли бажаних результатів під час зустрічі у Парижі

Понад чотири години тривали переговори міністрів країн "нормандської четвірки"

За результатами переговорів у Парижі нічого погодити так і не вдалося. Про це за підсумками зустрічі заявив чільник вітчизняного зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін. Розчарований результатами зустрічі і Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Їхній французький колега зазначив, що чільники МЗС погодилися, що вибори на непідконтрольній частині Донбасу слід провести до кінця липня, та український міністр наголосив на тому, що перш ніж проводити волевиявлення, на території має бути безпечно.

"Ми закцентували увагу на важливості розробки та прийняття виборчого закону українським урядом і парламентом з тим, щоб місцеві вибори відбулися. Також ми висловили побажання, щоб ці вибори відбулися до кінця першого півріччя 2016 року", - заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро.

"Без безпеки ми не можемо просуватися в напрямку виборів. Дискусія щодо модальності виборів була дуже складна. Або вибори є чесними, або нам складно взагалі їх уявити. Такий фарс, як був минулого року, я сподіваюся, нікому не потрібен", - наголосив Павло Клімкін.

Крім того, український міністр повідомив, що передав всім членам зустрічі звернення матерів і рідних українських в'язнів.

Як повідомляв 5.ua, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що зустріч "нормандської четвірки" нічого не змінить.

Попередній матеріал
Мешканцям оточених сирійських міст не вистачає гуманітарної допомоги
Наступний матеріал
США виступають за повну імплементацію Мінських угод
Теги:
Loading...

Зустріч глав МЗС "нормандської четвірки" триває вже понад 2 години

У Парижі почалась зустріч "нормандської четвірки"

"Нормандський формат" підштовхує нас до латентної капітуляції – експерт

Турчинов: Зустріч "нормандської четвірки" нічого не змінить