icrc.org

Червоний Хрест роздає на Донбасі гуманітарну допомогу по обидва боки від лінії розмежування

  Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) відновив на Донбасі, по обидва боки від лінії розмежування, розподіл гуманітарної допомоги, який триватиме до п'ятниці.

  У МКЧХ заявили, що допомога містить продукти харчування, гігієнічні засоби та брезент для понад 5 тис. мешканців Олександрівки та Старомихайлівки на околиці Донецька, які не підконтрольні Україні, а також Мар’їнки та Красногорівки, які перебувають під контролем української влади, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Режим припинення вогню, який триває вже кілька тижнів і забезпечив бажаний передих мешканцям прифронтової зони, зробив можливим проведення цієї операції по обидва боки від лінії розмежування", - уточнили в комітеті Червоного Хреста. За інформацією організації, до Олександрівки та Старомихайлівки допомогу доставили з донецького офісу МКЧХ 23 вересня.

  Голова офісу МКЧХ у Донецьку Діна Фішер також додала: "Прибули 16 вантажівок, заповнених переважно гігієнічними наборами, їжею та будівельними матеріалами, щоб поповнити запаси на складі в Донецьку. МКЧХ сподівається, що найближчими днями зможе продовжити надання необхідної допомоги населенню". За інформацією агенції, гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування і предметів особистої гігієни отримали близько 3,5 тис. жителів Красногорівки і більше ніж 2 тис. жителів Мар’їнки.

  Окрім того, інженери МКЧХ здійснюють оцінку пошкодженої системи водопостачання та газорозподільних мереж, щоб їх можна було знову використовувати. "Водночас із наданням будівельних матеріалів населенню МКЧХ готується надавати допомогу з ремонту шкіл і лікарень, пошкоджених унаслідок обстрілів у цьому районі", - повідомили в організації.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 23 вересня, бойовики не пропускали на окуповану територію Донбасу гумдопомогу від міжнародних організацій. Хоча, як раніше повідомила Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Сході Ірина Геращенко, місії Червоного Хреста таки вдалося повезти гуманітарну допомогу на Донеччину. Вантажі доправлять у так звану нейтральну сіру зону.

  ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ДОСТАВИТЬ У ДОНЕЦЬК 275 ТОНН ПРОДУКТІВ

  Попередній матеріал
  СБУ затримала чоловіка, який вів антиукраїнську пропаганду в соцмережах
  Наступний матеріал
  Франція продала Єгипту "Містралі", які так і не стали російськими
  Теги:
  Loading...