5 канал

Бутусов: "Путін хоче перевести війну на Донбасі в політичне русло"

Росія очікує, які подальші зовнішньополітичні чинники впливатимуть на її дії на Сході України.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив головний редактор сайту "ЦЕНЗОР.НЕТ" Юрій Бутусов.

"Звичайно зараз Путін намагається перебудувати свою стратегію війни на Донбасі. Він вже зрозумів, і для Кремля це очевидно, що подовження подальшої широкомасштабної агресії проти України для Росії - це невигідний сценарій, в якому вона обов'язково програє. Тому зараз вони обрали сценарій підтримання локальної війни низької інтенсивності на Донбасі. ...Вони зараз тимчасово припинили активні дії, вони очікують, які будуть подальші зовнішньополітичні чинники впливати на дії Росії", - сказав він.

За словами Бутусова, Путін зараз розширює зону конфліктів, і через брак військових сил він не може підтримувати інтенсивні дії повсюди. Крім цього, російський президент хоче перевести війну на Донбасі в політичне русло.

"Йому (Путіну - 5.ua) потрібно отримати з війни на Донбасі якийсь зиск - це може бути тільки політичний зиск. Він хоче перевести війну на Донбасі в політичне русло. Для цього йому потрібно імітувати зниження бойових дій, перемир'я для того, щоб натиснути на Україну, і таким чином політичними засобами отримати з нас поступки - будь-яка легітимізація ситуації на Донбасі, що будь-яким чином повернути в склад України цю територію, але зберегти недоторканність усіх терористів, яких там Росія ростила і залишає на території", - зазначив Бутусов. 

Він також наголосив, що "Путін хоче в обмін на поступки на Донбасі отримати легітимізацію Криму".  

Нагадаємо, за даними голови Донецької ОДА Павла Жебрівського, на Маріупольському напрямку спостерігається концентрація танкових підрозділів бойовиків.

Попередній матеріал
ЄС пропонує Туреччині мільярд доларів в обмін за контроль за мігрантами
Наступний матеріал
У Чорне море ввійшов американський ракетний есмінець
Теги:
Loading...