5.ua

Будемо хапати і передавати поліції будь-кого, хто спробує провокувати - ветеран АТО

Бійці не дадуть нікому себе спровокувати

Про це в ефірі "5 каналу" розповів керівник військового об'єднання учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук з позивним "Бішут", майданівець, який брав участь у боях під Іловайськом. Чоловік зізнався, що для нього війна почалась ще 2 грудня 2013 року.   

Костанчук розповів, що мета акції об'єднання учасників АТО "Справедливість", яка пройде завтра, - "розбудити суспільство, тому, що люди почали якось в анабіоз впадати від того, що уряд начебто наш, влада наша, а дії не наші". "Я кажу, давайте виходити. Для чого? Бити-вбивати? Ні. Заявляти, що є здорові сили, є нерв суспільства, добровольці, ветерани, які пройшли бої і вже ніколи не зрадять, ні Батьківщину, ні державу, будуть іти до кінця", - наголосив чоловік.

Він також зауважив, що під час акції організація вимагатиме амністувати затриманих ветеранів АТО: "Треба амністувати тих хлопців, які були за останній час затримані за якісь дрібні правопорушення, бо держава не надала їм допомогу, соціальної адаптації. І не можна до них ставитися, як до нормальних громадян начебто нічого не було, тому що коли вони відвоювали, бачили кров, пройшли через поранення і їм потім кажуть, дякую, сиди вдома, природно, що вони впадають в депресії, можуть скоювати якісь дрібні правопорушення. Треба звертати увагу на те, що ці люди соціально неадаптовані". 

Щодо можливих провокацій завтра під час акції Костанчук повідомив: "Ми робимо наджорсткі заходи безпеки. Будемо хапати, ламати і передавати поліції будь-кого, хто спробує провокувати і робити з нас ворогів України на догоду Росії. Ми мирні люди, ми взяли зброю, тому що треба було захищати державу. І ми не дамо руйнувати державу зсередини. І ми не дамо нікому себе спровокувати".

Як повідомляв 5.ua, завтра, 20 лютого 2016 року, в Києві під час меморіальних заходів порядок охоронятимуть близько 5 тис. поліцейських

Попередній матеріал
Арбузова викликають до Генеральної прокуратури
Наступний матеріал
У Запоріжжі перейменували проспект Леніна
Теги:
Loading...

Порошенко нагородив активістів, які отримали поранення під час Революції Гідності

На Львівщині стартували навчання бійців НГУ за стандартами НАТО

Кияни та комунальники влаштували прибирання алеї Героїв Небесної Сотні

Вінниччина вшанувала пам'ять загиблого під Дебальцевим Семенова