терористи_АТО 5.ua

Бойовики проводять ротацію, їх місце займають російські військові – "Оборона Маріуполя"

  З боку противника відбувається ротація.

  Бойовики йдуть на другу і третю лінію оборони, а їх місце займають професійні російські військові і найманці. Про це повідомляє ГО "Оборона Маріуполя" на своїй сторінці у Facebook.

  Згідно з повідомленням, на сьогодні події, що відбуваються в околицях Маріуполя, можна охарактеризувати, як "війна розвідок". Користуючись відновленим перемир'ям розвідки з обох сторін займаються збором інформації та її аналізом.

  Варто зазначити, що українська розвідка сьогодні працює на дуже високому професійному рівні, крім розташування техніки і живої сили противника, відомі навіть деякі факти з повсякденного побутового життя бойовиків і російських найманців.

  Крім того, під час брифінгу повідомили, що за минулу добу, як і протягом минулого тижня, в межах сектора М обидві сторони повністю дотримуються режиму перемир'я. Бойові дії не ведуться, обстрілів українських позицій противник також не веде. Сили АТО, користуючись перемир'ям, займаються облаштуванням оборонних позицій, продовжують залишатися на своїх місцях.

  Попередній матеріал
  За останні три дні у Волновасі загинули двоє цивільних
  Наступний матеріал
  Завтра пілоти Lufthansa знову страйкуватимуть
  Теги:
  Loading...