cont.ws

Бойовики продовжують маскувати важке озброєння на лінії розмежування - Тимчук

  Замість відведення важкого озброєння від лінії розмежування терористи його ретельно маскують.

  Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.

  "Як і раніше, на передньому краї бойовиків фіксуються важкі озброєння, які повинні бути відведені від лінії розмежування. Так, у районі Круглика, на позиціях замасковано дивізіон 122-мм САУ 2С1 "Гвоздика" (8 одиниць) і не менше, ніж 3 одиниці, 152-мм САУ 2С3 "Акація"; на північний схід від Іванівки, у лісопосадках - 8 БТР-70, 80, а також 5 танків, декілька позицій з ПТРК; на південь від Лутугиного - 16 одиниць БМП-1 і МТ-ЛБ на польовій стоянці, а також на замаскованих позиціях 18-20 ББМ і 8 танків різних типів (зосереджені однією групою)", - йдеться у повідомленні.

  За даними ІС, зафіксовано також активне поповнення Тельманівської тактичної групи бойовиків - ключової для всього південного флангу терористів, яка під час літніх боїв під Старогнатівкою зазнала низку втрат. Поповнення йде живою силою, помітно перекидання мінометних підрозділів і бронетехніки (за останню добу - 6 ББМ, 3 одиниці БМП-2 та БТР-80).

  Нагадаємо, напередодні "Інформаційний спротив" повідомляв, що бойовики повертають мінометні системи на вихідні позиції на передньому краї.

  Попередній матеріал
  Внаслідок дорожньої аварії у Миколаєві за участю БТР постраждала жінка
  Наступний матеріал
  Чубаров: Мало продуктової блокади Криму, треба залишити його без світла
  Теги:
  Loading...