прес-служба МВС

Бойовики планують теракти на Донеччині у день виборів – поліція вивела на вулиці бронетехніку

Поліція Донеччини обіцяє не допустити зриву виборів і задіює додаткові сили.

Напередодні виборів правоохоронці максимально посилили заходи безпеки, запевнив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області генерал поліції третього рангу В'ячеслав Аброськін. Поліція контролює всі в'їзди-виїзди в Маріуполі і Красноармійську, щоби не допустити диверсійних дій, провокацій, терактів і надати громадянам можливість вільного волевиявлення, повідомляє прес-служба МВС.

Поліція ще з 14 листопада перейшла на посилений варіант несення служби, каже Аброськін. Тільки в Маріуполі на забезпечення громадської безпеки буде задіяно близько тисячі співробітників поліції, істотно посилена робота на блокпостах. "Зупиняємо буквально весь транспорт, ретельно перевіряємо. Хочу звернутися до громадян, щоб вони з розумінням поставилися до посилених заходів безпеки. Це робиться заради спокою жителів Маріуполя, Красноармійська і тих людей, які приїдуть в Донецьку область і будуть задіяні у виборчому процесі 29 листопада" – пояснив генерал.

За його даними, терористичні організації "ДНР" і "ЛНР" планують провести тут терористичні акти, дестабілізувати ситуацію в день виборів. Саме тому в Маріуполі вживаються безпрецедентні заходи безпеки. Зокрема, організовано цілодобове патрулювання міста співробітниками спецпідрозділів поліції з використанням бронетехніки. У заходах задіяні додані сили поліції з інших областей України – Івано-Франківської, Дніпропетровської, Львівської, Запорізької. "У нас є повна взаємодія зі Збройними силами України, з Національною гвардією України, всі підрозділи працюють в єдиній готовності, єдиній дислокації, при необхідності всі ці сили будуть задіяні", – повідомив В'ячеслав Аброськін.

У Маріуполі блокпости укріплені додатковими силами: на цілодобову службу заступили до 10 поліцейських на кожен блокпост. Оперативну обстановку контролюють також мобільні блокпости, до складу яких входять досвідчені оперативники. Їх завдання – виявляти осіб, що виношують наміри дестабілізації ситуації в місті, вилучати нелегальну зброю та вибухівку, попереджати і припиняти злочинні дії. У Красноармійську також буде посилений режим на блокпостах. Посилення триватиме до 20:00 30 листопада.

Поліція Донеччини закликає громадян з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки і не перешкоджати правоохоронцям виконувати свої обов'язки по захисту мирного населення. Там зазначають: поширена в інтернеті інформація про заборону руху вантажного транспорту не відповідає дійсності. Автомобілі перевіряються за звичайним алгоритмом, після чого мають можливість рухатися містом.

Попередній матеріал
За виконання коаліційної угоди відповідають усі: уряд, Рада і президентська вертикаль – депутат
Наступний матеріал
Смажена картопля і постійні обстріли - життя українських бійців біля Чермалика
Теги:
Loading...