СБУ 5.ua

Бойовики остаточно зірвали обмін полоненими - СБУ

  Представники так звани "ДНР" і "ЛНР" відмовилися від обміну заручниками.

  Після тривалих переговорів, проведених спільно СБУ та Гуманітарної підгрупою Тристоронньої контактної групи в Мінську, в п'ятницю представники так званих "ЛНР" і "ДНР" все ж таки зірвали операцію зі звільнення заручників, повідомляє міжвідомчий центр СБУ з пошуку безвісти зниклих та звільнення заручників, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Вони почали шантажувати українську сторону неприйнятними вимогами", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в п'ятницю. "Ми вважаємо неприпустимими подібні дії і далі працюємо над звільненням усіх заручників. Разом з тим, ми вимагаємо повного і неухильного виконання Мінських домовленостей, зокрема, в щодо звільнення всіх незаконно утримуваних полонених", - заявили у міжвідомчому центрі.

  За інформацією "BBC Україна" радник керівника СБУ Юрій Тандіт наголосив: "Мінська підгрупа домовлялася на певних умовах, які без будь-яких попереджень були скасовані", - розповів пан Тандіт. Він також додав, що переговори поновлять якнайшвидше.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 16 жовтня 2015 року, радник глави СБУ Юрій Тандіт заявив, що українська сторона готова до передачі 10 осіб в рамках переговорів щодо обміну полоненими, але друга сторона зриває цей процес. 

  Попередній матеріал
  Угорщина закриває кордон з Хорватією
  Наступний матеріал
  Прес-центр АТО: На окупованих територіях Донбасу через брак коштів не починається опалювальний сезон
  Теги:
  Loading...