5.ua

Бойовики оголосили про проведення "виборів" на Донбасі, щоб поторгуватися з українською владою – Чорновіл

Заяви про проведення "виборів" бойовиками у Луганській у Донецькій областях у лютому і березні цього року свідчать про їх намір поторгуватися українською владою з низки питань.

Про це народний депутат III-VI скликань Тарас Чорновіл заявив сьогодні, 12 жовтня, в ефірі "5 каналу".

"Хочуть виторговувати додаткові моменти щодо особливостей проведення виборів. Буде ж прийматися закон, хочуть туди засунути свої певні положення, які Україні неприйнятні, хочуть поторгуватися по фінансуванню відновлення територій, по режиму прикордонної смуги тощо. Очевидно, що ці речі, сьогодні, в тих обставинах, які є, ми можемо ігнорувати, оскільки проведення виборів у березні або в лютому місяці більше вдарить по Росії (тому що це буде підставою для додаткових санкцій – про це було чітко сказано), ніж по Україні", - зазначив він. 

Зазначимо, сьогодні ватажки терористичних "ДНР"/"ЛНР" заявили про наміри провести "вибори" на окупованих територіях у лютому і березні цього року. 

Нагадаємо, 2 жовтня після зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі президент Франції Франсуа Олланд повідомив про те, що сторони домовилися про відвід озброєння на Донбасі та вибори за українським законодавством. 

Попередній матеріал
Бойовики обстріляли опорний пункт українських військ під Широкиним
Наступний матеріал
ЄС може призупинити санкції проти Білорусі
Теги:
Loading...