5 канал

Бойовики не пускають на підконтрольні їм території спостерігачів місії ОБСЄ - представник Генштабу ЗСУ

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ дуже обережно підходять до проведення моніторингу в тих районах, де бойовики не гарантують їм безпеку.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив керівник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

"Представники моніторингової місії ОБСЄ, в першу чергу, виходять із міркування власної безпеки, тому дуже обережно підходять до проведення моніторингу в тих районах, де представники конфлікту не гарантують їм безпеку", - зазначив він.

За словами Селезньова, українська сторона, на відміну від терористів, надає можливість представникам СММ ОБСЄ відвідувати підконтрольні Україні території.

"Що стосується дій української сторони, то наша позиція принципова: ми даємо можливість представникам моніторингової місії ОБСЄ відвідувати ті майданчики, де зберігається техніка і озброєння, яке відведене відповідно до Мінських угод. Ми надаємо можливість перебувати представникам моніторингової місії в усіх районах на всіх ділянках лінії розмежування на тих територіях, що нам підконтрольні. На жаль, друга сторона конфлікту, бойовики, такої можливості часто-густо представникам моніторингової місії не надають", - зауважив керівник прес-служби Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, у штабі АТО спростували заяви бойовиків про обстріли спостерігачів ОБСЄ українськими снайперами.

Попередній матеріал
Лідери нормандської четвірки проведуть телефонні переговори 30 грудня
Наступний матеріал
Жертвами кількох терактів у Сирії стали понад 30 людей
Теги:
Loading...