5.ua

Бойовики намагаються поповнити свої лави, закриваючи шахти - Тука

  На сьогодні бандформуванням бракує тих, що хочуть воювати, з територій "ДНР" і "ЛНР".

  Російські терористи закривають підприємства, підштовхуючи таким чином людей, які залишилися на підконтрольній бойовикам території, вступати до незаконних збройних формувань. Про це в понеділок, 8 лютого 2016 року, під час зустрічі з народними депутатами та київськими журналістами заявив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, повідомляє "Укрінформ".

  "На сьогодні бандформуванням суттєво бракує тих, що хочуть воювати, з територій "ДНР" і "ЛНР". Якщо раніше там було ідіотів занадто багато, то зараз ситуація діаметрально протилежна. І тому поповнюють їхні лави або російські військові, або ПВК - приватні військові компанії. Найманці, одним словам. Місцевих усе менше й менше. У зв'язку з цим на тій стороні почали вдаватися до не зовсім традиційних способів. Не так давно на одну з шахт прийшли товариші з автоматами й оголосили, що із завтрашнього дня шахта не працює. Таким чином, близько двох тисяч людей опинилися без роботи, їхні сім'ї - без засобів для існування. І, ймовірно, частина цих людей у розпачі, повіривши обіцянкам про виплату якихось там зарплат, підуть служити у так звану армію ЛНР, і такий випадок вже не перший", - розповів Тука.

  Він також наголосив, що через це він виступає різко проти закриття шахт на підконтрольній Україні частини Донбасу. Оскільки тут і без того складна ситуація із зайнятістю, поява ще кількох тисяч безробітних шахтарів може призвести до соціального вибуху, яким можуть скористатися терористи, підсумував губернатор.

  Як повідомляв 5.ua, у серпні 2015 року на Луганщині окупанти викликали шахтарів до воєнкоматів

  Попередній матеріал
  Поблизу берегів Туреччини потонули 22 біженці
  Наступний матеріал
  Поліцейські застосовуватимуть усі засоби впливу для охорони громадського порядку - радник Авакова
  Теги:
  Loading...

  Розвідка: Населення окупованих територій Донбасу протистоїть мародерам з російської армії

  Близько 100 шахтарів під Донецьком відмовилися працювати без зарплатні

  За тиждень на окупованих територіях Донбасу оголосили страйк уже три шахти

  Під час виконання бойового завдання поблизу шахти Бутовка загинув 25-річний сапер

  Українська розвідка виявила колону танків бойовиків поблизу шахти Калініна - штаб АТО

  5 канал - трансляція наживо