5.ua

Бойовики "ЛНР" зводять оборону з будматеріалів, які постачаються з України – військовий

Учора українські військові зупинили кілька десятків вагонів, у яких з території України незаконно перевозилася деревина, вугілля і будівельні матеріали.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході марафону "Україна понад усе" телефоном заявив військовослужбовець окремої механізованої бригади Тарас Гривул.

За його словами, бійці АТО вчора зупинили незаконні ешелони, на яких було вказано походження вантажу з Чернігівщини та Полтавщини.

"Накладна була оформлена в Красному Лимані, окрім того, були накладні на окремі види товарів, зокрема, бачили хлопці три вагони вугілля, які записані як вугілля зі Сполучених Штатів Америки, яке постачається з території України", - зазначив він і додав, що крім вугілля також були затримані будівельні матеріали.  

"В даному районі, де був затриманий ешелон, ведуться інтенсивні роботи з того боку з будівництва оборони, бліндажів, щілин тощо", - наголосив військовий.

Гривул має підозри, що контрабанда для найманців покривається з українського боку: "Можуть бути тільки підозри. Але я скажу так: ми не бачили поки що тут жодного великого місцевого чиновника, який би на місці зупиняв цей потяг і перевіряв його". Поки що, за його словами, на місці з’явилися тільки представники Державної фіскальної служби, вони отримали всі документи і почали далі розбиратися з цим інцидентом.

Попередній матеріал
Російські правозахисники: Савченко почувається нормально
Наступний матеріал
Саакашвілі про настрої одеситів: "Вони не хочуть мати головного болю"
Теги:
Loading...