фото із соцмереж

Бойовики хочуть розширити свої території, захопивши населені пункти у "сірій зоні" - розвідка

  Бойовики планують розширити окуповані території, виношуючи плани захоплення населених пунктів у так званій “сірій зоні”.

  Про це повідомляють у головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

  Згідно з цією інформацією, упродовж доби найманці проводили перегрупування і ротацію передових підрозділів на Донецькому та Маріупольському напрямках, зосередивши підрозділи і техніку на Слов’янському, Донецькому та Волноваському напрямках. Там активізували розвідку.

  Водночас спостерігачі ОБСЄ інформують про танки, самохідні артилерійські установки та міномети, що їх бойовики скупчують біля Первомайська, Горлівки, Донецька та Комсомольська.

  Раніше у штабі АТО повідомили, що російські окупанти вивели із Комінтернового, що неподалік Маріуполя, техніку та важке озброєння, самі ховаються у домівках місцевих мешканців. За найсвіжішими інформацією прес-центру АТО, "перед приїздом представників СММ ОБСЄ до Комінтернового, бойовики поспіхом вивели всю техніку та важке озброєння із селища глибше у свій тил. Самі, погрожуючи фізичної розправою, змусили місцевих мешканців сховати їх у своїх домівках, також злочинці переховуються у покинутих будівлях. Точна чисельність членів проросійських НЗФ, які переховуються у селищі, наразі невідома".

  Попередній матеріал
  Останні 25 років наша держава була ворогом для бізнесу – експерт
  Наступний матеріал
  Експерт: Корупція і свавілля правоохоронців – не лише українська проблема
  Теги:
  Loading...