обстріл_Піски_наслідки 5.ua

Бойовики із Донецька обстрілюють Піски

  Позиції українських військових у Пісках бойовики обстрілюють із тимчасово окупованого Донецька.

  Зокрема, із двох багатоповерхівок, що розташовані на околицях міста. Про це розповіли самі армійці. У вежах постійно перебувають снайпери. Там працюють й інформатори російських найманців. Вони коригують вогонь артилерії противника. Бойовики використовують нове озброєння. Судячи з гільз, які знаходять українські військові після обстрілів - закордонного виробництва.

  "Це одна із передових позицій у селі Піски - вщент зруйнований інститут. Поруч, крізь щілину, утворену ворожою артилерією, можна побачити дві вежі. Там знаходяться ворожі снайпери, спостерігачі, і з тих позицій ведеться постійний вогонь із артилерії та танків по цьому селу", - розповів один з бійців АТО.

  "У них там оптика стоїть, зараз вони її сховали. Начебто морський бінокль з 200-кратним збільшенням. Ще в них є фішка - парами вони підбираються. Один з кулеметом, інший зі снайперською гвинтівкою. Кулемет стріляє, приглушує його постріли і постріли з мінометів, щоб не чули залпи, щоб не могли люди заховатися", - розповів інший військовий.

  Попередній матеріал
  У Вірменії цілком імовірне "повалення" Саргсяна – політичний аналітик
  Наступний матеріал
  Європейські кредитори відкинули пропозиції грецького уряду - Ципрас
  Теги:
  Loading...