Комінтернове 5 канал

Бойовиками в Комінтерновому керує російський полковник – розвідка

  Українська розвідка заявляє, що за діями бойовиків у Комінтерновому наглядає заступник начальника штабу першого армійського корпусу російських військ полковник Рустам Якубов.

  Існують фотодокази присутності в селі ворожої сили та техніки. Зараз у Комінтерновому перебуває до сотні російських військових, які видають себе за мирних мешканців. У Міноборони припускають, що найближчим часом можливі нові провокації. 

  Українська розвідка повідомила, що в Комінтерновому за виконанням провокаційних дій особисто спостерігав заступник начальника штабу першого армійського корпусу – полковник Якубов Рустам Халілович. Він призначений на посаду заступника начальника штабу 14 жовтня 2014 року. Відомо, що росіянин прибув до Комінтернового разом із СММ ОБСЄ. Сьогодні ситуація у Комінтерновому залишається стабільно напруженою.

  Станом на 29 грудня у населеному пункті перебувало близько роти зі складу 9-го окремого мотострілецького полку "першого армійського корпусу" чисельністю близько 80-100 осіб. Частина особового складу переодягнена в цивільну форму одягу і видає себе за місцеве населення.

  Зазначимо, що Комінтернове, яке розташоване в "сірій зоні", бойовики окупували 22 грудня.

  Попередній матеріал
  Сьогодні "Нормандська четвірка" проведе переговори щодо Мінських угод
  Наступний матеріал
  Мінфін збирається продовжити переговори з Росією в січні 2016 року
  Теги:
  Loading...