sprotyv.info

Бойовикам на Донбасі перестали платити – змушують їхати до Сирії

  Бойовий дух окупаційних військ падає і підтримується лише "страшилками" про наступ ЗСУ і злих бандерівців.

  Огляд нинішнього стану в окупаційних військах опублікував волонтер Роман Донік. Він зазначив: "Зібрали інформацію з декількох перевірених джерел, які вселяють довіру".

  За даними волонтера, на першій лінії оборони окупанти виставили місцевих бойовиків. "Вони розбавлені невеликою кількістю приїжджого наброду, як правило без попереднього досвіду бойових дій. Голодні, обірвані, змерзлі і деморалізовані. Гарматне м'ясо. Вони це розуміють", – пише Роман Донік.

  Зброя передових частин терористів – в жахливому стані, позиції не обладнані належним чином та не облаштовані для життя взагалі. "Лінь, бруд, страх. Скрізь якісь карикатури на українців, на зразок шматка сала з вусами або якісь інші "художества". Це повинно веселити і піднімати бойовий дух. Не радує і не піднімає", – повідомив волонтер.

  Зарплати терористам затримують майже на 3 місяці. Ті кажуть, що таким чином їх "мотивують" до поїздок до Сирії, але охочих немає. Бойовики зневірюються: "У всьому присутня безвихідь. Якщо раніше були хоч якісь надії, то зараз розуміють, що в глухому куті. Страх і істерики щоденні".

  Кожен підрив міни саперами на українській стороні терористи розцінюють як початок масштабного наступу ЗСУ, якого вони чекають щоночі. Окупаційні ЗМІ постійно поширюють фейки про відбиті атаки, чорношкірих і польських бійців на боці ЗСУ, та жорстокі репресії "Правого сектору".

  "Я напевно злий, але мене це зовсім не засмучує. Особливо настрій на їх передовій. Чим гірше, тим краще. Час на нашому боці", – підсумував волонтер.

  Попередній матеріал
  Урядовий проект Податкового кодексу буде грати на користь середнього класу і бідних верств населення – експерт
  Наступний матеріал
  Мінфін заліз в кишеню місцевого самоврядування - нардеп про проект Податкового кодексу
  Теги:
  Loading...