sbu.gov.ua

Бойовик з так званої "ДНР" добровільно здався СБУ

  14 вересня на територію підконтрольну українській владі повернувся представник незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР".

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Він проходив "службу" у різних підрозділах бойовиків, у тому числі у так званій комендантській роті "МГБ ДНР". Згодом, розчарувавшись у керівництві та лідерах самопроголошеної республіки, вирішив здатися СБУ.

  Колишній бойовик, у рамках програми, добровільно звернувся до міліції з відповідною заявою про свою участь у незаконних збройних формуваннях "ДНР". Він зізнався у скоєних злочинах та погодився надавати будь-яку допомогу слідству. У подальшому це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності.

  Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Нагадаємо, бойовик "ЛНР" здався українським правоохоронцям. Поклавши зброю на землю і піднявши руки, чоловік почав кричати, що хоче здатися в полон. 

  Попередній матеріал
  Перші детективи Антикорупційного бюро склали присягу (фото)
  Наступний матеріал
  На Донеччині затримали бойовика-якута
  Теги:
  Loading...