Кадр із відео

Бойовик "ДНР" розчарувався в ідеях "Новоросії та здався СБУ

  Колишній бойовик закликав інших учасників терористичних угруповань скористатися програмою СБУ та повернутися до мирного життя.

  29 жовтня ще один колишній учасник незаконних збройних формувань "ДНР" повернувся до своєї родини за сприяння Служби безпеки України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Згідно з повідомленням, влітку цього року чоловік приєднався до терористів "ДНР", зі зброєю чергував на блокпостах на в'їзді до Донецька, охороняв адміністративні будівлі, зайняті бойовиками.

  "Дізнавшись про програму СБ України, колишній бойовик звернувся із заявою до правоохоронців, повідомив про свою участь у НЗФ та добровільно погодився співпрацювати зі слідством. Своє рішення мотивував розчаруванням в ідеях "новоросії", негативним морально-психологічним кліматом у середовищі бойовиків, катастрофічною економічною ситуацією та відсутністю перспектив працевлаштування на території фейкової республіки", - сказано в тексті.

  У СБУ зазначають, що колишній бойовик також закликав інших учасників терористичних угруповань скористатися програмою СБУ та повернутися до мирного життя.

  Це вже далеко не перший випадок, коли бойовики добровільно складають зброю. 10 жовтня повідомлялося, що ще один бойовик незаконних збройних формувань так званої "ДНР" приєднався до своєї родини у Донецькій області.

  Попередній матеріал
  Російські терористи обстріляли позиції ЗСУ у Пісках (оновлено)
  Наступний матеріал
  У штабі АТО підтвердили обстріл українських позиції у Пісках
  Теги:
  Loading...