sbu.gov.ua

Бойовик "ДНР" добровільно здався СБУ (відео)

  Ще один член терористичної організації "ДНР" добровільно повернувся на підконтрольну Україні територію та здався правоохоронцям у рамках програми СБУ "На тебе чекають вдома".

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  "Бойовик переконався у безперспективності продовження протиправної діяльності та прибув до правоохоронних органів. Зі слів колишнього учасника терористичної організації, він чергував на блокпостах бойовиків у Донецькій області та не брав участі у бойових діях", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, після перевірки та необхідних слідчих дій він може сподіватися на звільнення від покарання та повернення додому.

  Як повідомляв 5.ua, бойовик, який входив до лав так званої "ЛНР", здався українським правоохоронцям. Як повідомив колишній бойовик, він проходив службу в одному з підрозділів тилового забезпечення, що дислокується у Луганську, і не брав участі у бойових діях.

  У серпні СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  У Мінську розпочала роботу підгрупа з політичних питань врегулювання ситуації на Сході
  Наступний матеріал
  Розпочала роботу спеціальна комісія ВР із розслідування фальсифікацій на виборах у Кривому Розі
  Теги:
  Loading...