Маріуполь_Чермалик 5.ua

"Боги війни": життя бійців у секторі М

Постійна бойова готовність і мінімум два тренувальних виїзди на позиції за тиждень.

Артилеристи, які відвели гармати відповідно до Мінських домовленостей, готові будь-якої миті відповісти на загострення бойових дій. Знімальна група "5 каналу" їздила в гості до "Богів війни" сектора М.

Батарея 152-міліметрових гаубиць "Гіацинт" за тривогою висувається з місця розташування на бойові позиції. Після зупинки тягача обслуга має кілька хвилин, щоб розгорнутися для ведення вогню. Усі рухи відточені до автоматизму, адже принаймні двічі на тиждень бійці 40-ї артилерійської бригади готуються дати відсіч супротивнику у разі прориву. Гаубичний снаряд вагою півцентнера - серйозна загроза для ворога. На бойовій позиції і улюблениця батареї. В неї теж є бойовий позивний.

Безпосередньо стрільби цього разу немає - бійці відпрацьовують лише злагоджені дії на позиції. У норматив вклалися всі, відтак, звучить команда "відбій". Від часу прибуття на позицію до згортання минає якихось 20 хвилин.

Найбільше бійці шкодують, що нині не можуть підтримати вогнем своїх побратимів, яких терористи продовжують обстрілювати на передовій.

Після нетривалих навчань бійці повертаються до свого табору. Тут теж вистачає роботи: нарубати дров, яких треба більше із настанням морозів.

Щоденні клопоти розбавляє новорічна ялинка, яку прикрасили гірляндами. Та й до самої зустрічі нового року бійці вже підготувалися. І користуючись нагодою, вітають своїх рідних із прийдешніми святами.

Попередній матеріал
Волонтери проекту "Повернись живим" зібрали майже 53 млн грн - підсумки року, що минає
Наступний матеріал
Яресько: МВФ може не дати грошей, бо не погодить бюджет України у нинішньому вигляді
Теги:
Loading...