5.ua

Близько тисячі в'язнів з окупованих територій хочуть відбувати покарання на території, підконтрольній Україні – Геращенко

Близько тисячі ув’язнених, які залишаються нині у тюрмах на окупованих територіях Донбасу, хотіли би відбувати покарання на території мирної України.

Про таке в ефірі "5 каналу" повідомила уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко. Загалом же, за її словами, на неконтрольованій Україною території у в’язницях перебуває майже 10 тисяч чоловік.

"Сьогодні на окупованих територіях залишається 29 тюрем. І за нашою неперевіреною інформацією, близько 10 тисяч засуджених за українськими законами до конфлікту, ще залишаються. З них – тисяча хотіла би відбувати покарання в інших установах пенітенціарної системи", - повідомила Геращенко.

Вона також розповіла, що часто в ув’язненим не надається необхідне лікування: "Там залишаються туберкульозні відділення. Немає необхідного лікування, харчування. Ці люди не мають можливості бачитися зі своїми рідними". 

Також уповноважений Президента повідомила, що за оновленими даними, на сьогодні з неволі звільнено 2869 українських заручників.

Повний текст інтерв'ю з Іриною Геращенко читайте сьогодні в рубриці ІНТЕРВ'Ю

Попередній матеріал
Авіаудари арабської коаліції по повстанцях в Ємені забрали життя щонайменше 65 мирних жителів
Наступний матеріал
СБУ затримала на Луганщині бойовика з угруповання Мозгового
Теги:
Loading...