автівка 5.ua

Благодійники Радомишля купили легковика військовим 30-ї окремої механізованої бригади

  Чергова допомога українській армії з Житомирщини. Благодійники Радомишля купили легковика військовослужбовцям 30-ї окремої механізованої бригади.

  Підприємці придбали автівку не нову, але ходову. Про потребу у такій машині у Радомишлі дізналися від самих бійців. За кілька днів зібрали гроші. Потому, полагодили її та пофарбували. Зробили це безкоштовно працівники автосалону у Житомирі.

  Крім автівки люди придбали ще харчі та літній одяг для бійців. Вже у найближчі вихідні на передову машину привезуть активісти Житомирського Автомайдану.

  "Зараз бачите, там обстріли, мінами їх б'ють. Машин багато виходять зі строю і ми стараємось допомогти, щоб там було, на чому їздити, бо воєнні жаліються, що припустим, їхати за якоюсь бумажкою чи ще кудись, треба МАЗ чи бронетранспортер, а це буде допомога", - говорить благодійник Микола Силін.

  "Звичайно чекають, що ми приженемо цю машину, чекають, що ми привеземо форму літню, чекають, що ми привеземо нормальну їжу, нормальну тушонку, нормальну гречку. Чекають, а як же?", - додає волонтер Олександр Таргонський.

  Попередній матеріал
  Після засідання Конституційної комісії Президент внесе у ВР проект змін до Основного закону - Зубко
  Наступний матеріал
  Після проведення децентралізації Президент отримає право розпуску місцевих рад – віце-прем'єр
  Теги:
  Loading...