Ощадбанк

Біля лінії фронту з'явилось броньоване мобільне відділення "Ощадбанку"

  Відділення фінустанови працюватиме на території гуманітарно-логістичного центру в Донецькій області.

  28 серпня на території гуманітарно-логістичного центру між КПВВ "Зайцеве" та блокпостом "Майорськ" розпочало роботу мобільне броньоване відділення "Ощадбанку", передає прес-служба установи. У планах – відкриття ще трьох таких відділень на території гуманітарно-логістичних центрів: одного в Донецькій області, в селищі Новотроїцькому, і двох у Луганській – в Новотошківці та Станиці Луганській.

  Голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний прокоментував подію так: "Відкриття логістичного центру – важливий крок для підтримки наших співгромадян, які перебувають на окупованій території. Як державний банк, ми розуміємо соціальну місію, яку повинні виконувати. Банк розробив спеціальний формат відділень для роботи в прифронтовій зоні – мобільне броньоване відділення". Зі слів посадовця, у цій ситуації пріоритетне завдання установи полягає не лише у тому, щоб виконувати свої прямі функції, але й по можливості гарантувати безпеку відвідувачів і співробітників.

  Ощадбанк

  Мобільне броньоване відділення надасть громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території, можливість обслуговуватись у державному банку. Їм обіцяють можливість відкривати поточні рахунки, отримувати соціальні виплати, оформляти і змінювати платіжні картки, обмінювати валюту та отримувати грошові перекази. У мобільному відділенні уже встановлено два банкомати і термінал.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: У штабі вважають, що Кремль ініціює "контрольовану ескалацію конфлікту"
  Наступний матеріал
  Проти України воюють два російські армійські корпуси - Грицак
  Теги:
  Loading...