wartime.org.ua

Біля Донецька російські окупанти концентрують танки і системи "Буратіно" - розвідка

  Незаконні збройні формування підвищують боєздатність своїх підрозділів. Розвідники передали СММ ОБСЄ відомості про танки і ВВС "Буратіно" біля Донецька, Макіївки та Новогригорівки.

  Також бойовики проводять розвідку та влаштовують диверсії в тилу сил АТО на Слов'янському та Донецькому напрямках, повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони.

  "СММ ОБСЄ надана інформація про наявність у районах н.п. Новогригорівка, Макіївка і Донецьк забороненого мінськими домовленостями озброєння - танків і важкої вогнеметної системи ВВС-1 "Буратіно", йдеться у повідомленні розвідки.

  Також в українській розвідці поінформували, що протягом доби зусилля противника були зосереджені на веденні розвідки і проведенні диверсійних дій у тилу сил АТО на Слов'янському і Донецькому напрямках, а також "підвищенні боєздатності, доукомплектуванні і логістичному забезпеченні з'єднань і частин 1 і 2 АК (армійських корпусів - 5.ua) ".

  Зазначимо, що ВВС-1 "Буратіно" - це важка вогнеметна система (ВВС) залпового вогню на базі танка Т-72. Розроблений в період з 1971 до 1979 роки. Ця система виготовляється в Росії і не експортувалася в Україну. ВВС-1 "Буратіно" призначена для виведення із ладу легкоброньованої та автомобільної техніки, підпалювання і руйнування споруд і будівель, знищення живої сили противника, розташованої на відкритій місцевості і у фортифікаційних спорудах тощо.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що в останню добу на Донеччині тривають обстріли, але жоден український боєць не загинув і не був поранений. 

  Попередній матеріал
  Услід за нафтою в Росії падає офіційний курс рубля
  Наступний матеріал
  Порошенко посилив гарантії прав і свобод переселенців
  Теги:
  Loading...